وبسايت خبردار
نمونه سوالات عکاس دیجیتال فنی و حرفه ای

مدارک ارائه شده توسط این سازمان دارای اعتبار ملی و بین المللی بوده و میتوان از آن برای مهاجرت نیز استفاده کرد. اگه شما کلاس های فنی و حرفه ای رو بگذرونین و بعد از اون بتونین مثلا در آزمون خیاطی شرکت کنین و بین افرادی که وجود دارن نمره قابل قبولی کسب کنین، می تونین بعد از استعلام گواهینامه فنی و حرفه ای و با داشتن این مدرک اقدام به تاسیس یه موسسه آموزشگاه خیاطی کنین و یا یه مزون حرفه ای تاسیس کنین. معنایی که افراد می سازند و به فعالیت ها و محیط خود نسبت می دهند. این نگاه به صلاحیت سبب پرداختن به ابعاد مختلف آن از جمله دانش، نگرش، مهارت و ویژگیهایی در افراد میشود که برای مناسب شغلی مهم هستند. به همین دلیل دارای اعتبار بین المللی بوده و شما میتوانید آن را به کشورهای عضو سازمان جهانی کار ارائه داده و برای مهاجرت اقدام کنید. نشان می دهد که بین معیارهای موجود انتصاب و ارتقای مدیران مدارس و معیارهای مطلوب از نظر معلمان و مدیران تفاوت بسیار زیادی وجود دارد.

از آنجایی که مشاهده گر در چارچوب واحد کارورزی به مدارس مراجعه کرد، یادداشت برداری پدیده ای طبیعی به نظر می رسید. ابتدا به سایت سازمان آموزش فنی و حرفه ای مراجعه کرده و بر روی گزینه پرداخت الکترونیکی جهت دریافت کد شناسایی کلیک نمایید . برای استعلام گواهینامه فنی و حرفه ای بعد از ورود به سایت نیاز دارین که هزینه لازم رو جهت دسترسی به کد شناسایی داوطلب واریز کنین و بعد از اون کارت مهارت خودتون رو روی سایت دانلود کنین. همانطور که در جدول 9 آمده است، از نظر متخصصان علوم تربیتی و معلمان نمونه، دانش برقراری ارتباط با رتبه میانگین 24/21، دانش تخصصی با رتبه میانگین 58/20، دانش خودشناسی با رتبه میانگین76/19، مهارت تدریس با رتبه میانگین 01/19، ویژگی اخلاقی با رتبه میانگین 17/17، ویژگی ارتباطی با رتبه میانگین 78/16، ویژگی رفتاری با رتبه میانگین 17/16، نگرش معلمی با رتبه میانگین 33/12 و نگرش دانشآموزمحوری با میانگین 13/12 ، ده صلاحیتی هستند که بیشترین اهمیت را به خود اختصاص داده اند.

بررسی نظر معلمان نمونه و متخصصان علوم تربیتی در مورد مهارت حرفهای نشان از معناداری آزمون خی دو با مقدار 23/28 و سطح معناداری 000/0 داشته است به عبارت دیگر، بین فراوانیهای مشاهده شده و مورد انتظار (2/22)، تفاوت معناداری وجود دارد و فراوانیهای مشاهده شده وضعیت مطلوبی را از این بعد نشان میدهد. سازمان آموزش فنی و حرفهای کشور یک سازمان وابسته به وزارت کار و امور اجتماعی کشور ایران است که در سال ۱۳۵۹ از ادغام سه نهاد آموزشی و به منظور ارائه آموزش های عملی با هدف آماده سازی افراد برای ورود به بازار کار تشکیل شده است. سازمان آموزش فنی و حرفه ای در سال ۱۳۵۹ از ادغام سه نهاد آموزشی به جهت ارائه آموزشهای فنی و حرفهای تشکیل شده است. چنانچه می خواهید برای دریافت مدرک ICDL اقدام کنید و به دنبال کسب اطلاعات دقیق در مورد این مدرک رسمی هستید، بهتر است این مطلب را تا انتها بخوانید.

مدرک رسمی صادر شده توسط سازمان فنی و حرفه ای دارای کد ملی آموزش شغلی است. در صورت قبولی در آزمون، میتوانید مدرک خود را پس از چند ماه به صورت آنلاین و از طریق سایت رسمی آموزش فنی و حرفه ای کشور دریافت کنید. این نوع مدارک قابل استعلام و ترجمه نیستند و برای اخذ آنها نیازی به شرکت در آزمون های هماهنگ سازمان فنی و حرفه ای نخواهید داشت. برای اخذ مدرک رسمی فنی حرفه ای باید پس از گذراندن دوره های آموزشی، در آزمون های هماهنگ کتبی و عملی این سازمان شرکت کرده و نمره قبولی را کسب کنید. مدرک رسمی فنی حرفه ای بالاترین سطح اعتبار را در میان مدرک فنی داشته و به دلیل داشتن کد بین المللی آموزش در 186 کشور معتبر دنیا دارای اعتبار است. مدارک مورد تایید مزایای مدارک رسمی را ندارند و فاقد اعتبار بین المللی هستند. برای مثال رشته ای مثل آرایشگری بین رشته های هنری دانشگاهی وجود نداره. برای دسترسی به این کد، اول باید وارد سایت آموزش فنی حرفه ای بشین.

اطلاعات بیشتر:

https://www.fan-app.ir/cluster/112/Photography


پنج شنبه هجدهم 6 1400
(0) نظر
برچسب ها :
X