وبسايت خبردار
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه و جو بایدن، همتای آمریکایی وی

شامگاه شنبه، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه و جو بایدن، همتای آمریکایی وی در بحبوحه تنش‌های روز افزون بر سر اوکراین گفتگوی تلفنی کردند.

پس از این تماس، یوری اوشاکوف، دستیار ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه در امور بین‌الملل، گفت که پوتین طی تماس تلفنی با همتای آمریکایی‌اش، گزارش‌ها درباره حمله احتمالی روسیه به اوکراین را "نادرست" خواند.

اوشاکوف در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت که این تماس تلفنی کمی بیش از یک ساعت به طول انجامید و در "فضایی هیستریک و بی‌سابقه و در میان استرس شدید" مقامات آمریکایی درباره حمله احتمالی روسیه به اوکراین برقرار شد.

وی، گفتگو بین دو رهبر را "متوازن و عملگرایانه" توصیف کرد.

اوشاکوف اظهار داشت که پوتین به بایدن گفته است "معلوم نیست که چرا افرادی دست به انتشار اطلاعات نادرست در مورد حمله روسیه به اوکراین می‌زنند."

وی گفت که پوتین به همتای خود اطلاع داده که مسکو بررسی واکنش ایالات متحده و ناتو به پیشنهادات روسیه در مورد تضمین‌های امنیتی را به پایان رسانده است و در آینده نزدیک به آن پاسخ داده خواهد شد.

به گفته دستیار پوتین، وی در این تماس گفته که ملاحظات بیان شده توسط بایدن را به دقت تجزیه و تحلیل خواهد کرد و بدون شک آنها را در نظر خواهد گرفت. اما متأسفانه این ملاحظات به عناصر اصلی و کلیدی ابتکارات روسیه مربوط نمی‌شود و هیچ تضمینی نه در مورد گسترش حضور ناتو و نه در مورد بازگشت به سال ۱۹۹۷ وجود ندارد و بسیاری از مسائل پاسخی دریافت نکردند.

اوشاکوف همچنین درباره مواضع رئیس جمهور آمریکا گفت که بایدن در این تماس تاکید کرده روسیه و ایالات متحده اگرچه رقیب یکدیگر هستند، اما باید تمام تلاش خود را برای جلوگیری از "بدترین سناریو" در اوکراین انجام دهند.

اوشاکوف خاطرنشان کرد که دو رهبر توافق کردند تماس‌ها را در مورد همه موضوعات مورد بحث در این تماس ادامه دهند.

پیش از این، کاخ سفید در بیانیه‌ای درباره تماس بایدن با همتای روس خود گزارش داده بود که بایدن به پوتین هشدار داده حمله به اوکراین منجر به "رنج گسترده انسانی" خواهد شد.

براساس این بیانیه، بایدن همچنین تاکید کرد که واشنگتن و متحدان و شرکای آن در صورت حمله مجدد مسکو به اوکراین "قاطعانه" پاسخ خواهند داد و تحریم‌های "سریع و شدید" را علیه مسکو اعمال خواهند کرد.

مسکو اخیراً بیش از ۱۰۰ هزار سرباز را در نزدیکی اوکراین مستقر کرده و این نگرانی را ایجاد کرده است که کرملین ممکن است در حال برنامه ریزی برای یک حمله نظامی دیگر علیه اوکراین باشد.

این درحالی است که روسیه هرگونه قصدی برای حمله به اوکراین را رد و کشورهای غربی را به تضعیف امنیت آن از طریق گسترش حضور ناتو در مرزهایش متهم می‌کند.

يکشنبه بیست و چهارم 11 1400
(0) نظر
برچسب ها :
آموزش پارامترهای مهم در انتخاب و خرید نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری سپیدار یکی از قدیمیترین نرم افزارهای موجود در زمینه حسابداری در ایران میباشد که حسابداران و مدیران مالی بسیاری از آن استفاده میکنند و حتی در بسیاری از آموزشگاههای حسابداری نیز این نرم افزار آموزش داده میشود؛ شرکتهای بسیاری از این نرم افزار استفاده میکنند. سند حسابداری فرمی است که برای ثبت رویدادهای مالی در حسابداری، از آن استفاده می شود.سند حسابداری به دو نوع دستی و کامپیوتری موجود می باشد. آقای کریستوفر پابُن موسس Simple Tree LLC (که یک شرکت توسعه دهنده اپلیکیشن است) می گوید: “برای من بهترین ویژگی یک برنامه حسابداری سادگی استفاده از آن است. بهترین برنامه حسابداری مجموعهای از قابلیتهای فنی را برای مدیریت مالی شما ارائه می کنند. مایکل دِوِرِکس مالک یک کمپانی تولید کننده نرمافزار برنامه ریزی منابع سازمانی است که به کسب و کارها کمک می کند تا وضعیت مالیشان را مدیریت کنند. یکی از پارامترهای مهم در انتخاب و خرید نرم افزار حسابداری ویژگی متناسب بودن نرمافزار با کسبوکار میباشد، در صورتی که نرمافزار حسابداری انتخابشده متناسب با کسبوکار شما نباشد قطعاً کارآمد نبوده و نیازهای سازمان را برآورده نخواهد کرد همچنین نرم افزار حسابداری مالی انتخابشده میبایست مسیر پیشرفت و توسعه کسبوکار شما در آینده پیشبینی کرده و نیازهای سازمان شما را پاسخ دهد، بدیهی است تنها در چنین حالتی است که در آینده نیاز به تغییر نرمافزار مالی و طی کردن مسیر سخت انتخاب نرمافزار جدید را نخواهید داشت.

ادبیات مدیریت سود تئوری نمایندگی را به عنوان چارچوب نظری اصلی خود فرض کرده است؛ زیرا دستکاری اطلاعات حسابداری را میتوان به عنوان نتیجهای از تضاد نمایندگی معنی کرد(پیوا و همکاران، ۲۰۱۶)؛ بنابراین انگیزههای متفاوتی که ایجاد میشود ناشی از انواع متفاوتی از تضاد است. در شرایطی که انتظار بازده غیرعادی نداریم، آمارههای مبتنی بر فرض تغییر واریانس حول و حوش رویداد (T7 و T8) در مقایسه با سایر آمارهها، بازدههای غیرعادی زیادی را شناسایی میکنند، بنابراین کارایی پایینتری نسبت به سایر آمارهها دارند. نرم افزار پارمیس همچنین علاوه بر زبان فارسی از زبانهای انگلیسی و عربی نیز پشتیبانی میکند. علاوه بر آن ظاهر نرمافزار هم نباید پیچیده باشد و کاربر بتواند بهآسانی به منوها با طبقهبندی مناسب دسترسی داشته باشد. همچنین می توانید به تمام اطلاعات جزئی مشتریان و فروشندگان از جمله اطلاعات تماس، تاریخچه خرید و شرایط پرداخت آنها دسترسی داشته باشید. وی می گوید راه حلهای مناسب برای نیازهای خاص مشتریان به آنها کمک می کند که درک بهتری از وضعیت کسب و کارشان داشته باشند و بهتر بتوانند برای آینده شان برنامه ریزی کنند. صاحبان مشاغل به راحتی میتوانند از یک نرم افزار حسابداری خوب مناسب با شغل خودشان استفاده کنند و مدیریت مالی کسب و کار خود را در دست بگیرند.

از رایج ترین شیوه های گردآوری دادهها در پژوهشهای پیمایشی، استفاده ازپرسشنامه است. سخت ترین نرم افزار حسابداری و بسیار پیچیده، دارای ویژگیهایی هستند که برای کسب و کارهای کوچک الزامی نیست. اگرچه در حال حاضر بسیاری از صاحبان کسب و کار دو ویژگی را به عنوان برترین و مهمترین گزینهها معرفی می نمایند: ساده بودن و ذخیره زمان. به همین دلیل تمامی حسابداران باید با این نرم افزار آشنایی کامل داشته باشند. نرم افزار مالی را که میخواهید انتخاب کنید باید مجوزهای لازم در این زمینه را داشته باشد. میخواهید اطلاعات بیشتری درباره نرم افزار حسابداری مناسب کسب و کارتان بدست آورید؟ آیا نرم افزار حسابداری شما مناسب کسب و کارهای کوچک است؟ آیا نرمافزار شما محدودیت وارد کردن اطلاعات کارمندان و مشتریان را دارا می باشد یا خیر؟ کاربران سیستم دائماً با نرمافزار مشغول کار هستند و دوست دارند نرمافزار مالی محیطی زیبا و کاربرپسند داشته باشد و تا حدی بتوانند رنگ صفحات، میز کار شخصی و غیره را تغییر دهند. نرم افزارها ممکن است روی سیستم کامپیوتر یا موبایل شما نصب شوند و یا به صورت آنلاین باشند و با اتصال به اینترنت و ورود به وب سایت آن ها بتوانید از امکانات شان استفاده کنید. 

يکشنبه بیست و چهارم 11 1400
(0) نظر
برچسب ها :
X