وبسايت خبردار
کفپوش خودرو در انواع و کیفیتهای مختلف در بازار وجود دارد


با توجه به این که کفپوش خودرو در انواع و کیفیتهای مختلف در بازار وجود دارد، در این گزارش قصد داریم به انتخاب خریداران در این زمینه کمک کنیم. اگر میخواهید با قیمتی مناسب و اندکی بیشتر از جنس پارچهای، روکشی مناسب و شیک برای خودروی خود خریداری کنید، جنس ترکیب پارچه و چرم بهترین انتخاب است. اما در گزینه دوم باید کمی درباره دنیای رنگ ها و شناخت رنگ های متضاد بدانید؛ انتخاب درست این ترکیب بسیار در زیبایی نمای داخلی ماشین و اسپرت کردن آن تاثیر دارد. ــ چرمهای صنعتی: این نوع چرم از لحاظ قیمت، به نسبت چرم طبیعی بسیار به صرفهتر است و حتی میتوان گفت که ماندگاری و طول عمر بیشتری نیز دارد. بنابراین باید در ظاهر سایت المان ها و فاکتور های اساسی طراحی یک وبسایت پربازدید لحاظ می شد تا این سایت بتواند میزان بازدید و فروش خود را افزایش دهد. اصولا مصرف کنندگان روکش صندلی با هدف تغییر دکوراسیون خودرو و زیبایی بخشیدن به اتاق داخلی و یا نه در جهت حفاظت از تودوزی فابریک خودرو اقدام به خرید یک دست روکش متناسب با خودرویش می کند. ساخته شده از پارچه مرغوب و استاندارد با بیشترین میزان انتقال حرارت.


و با اطمینان می توان اظهار کرد که طی یک ساعت استفاده از این محصول، گرمای حاصل از المنت های گرمکن صندلی تا عمق بافت های عضلانی کمر و زیر ران انتقال پیدا کنند. پس از 30 ثانیه گرمای مطلوب گرمکن را در زیر و پشت بدن خود احساس خواهید کرد. پس از حدود 30 ثانیه گرمای مطلوب گرمکن را در زیر و پشت بدن خود احساس خواهید کرد. آپشن صندلی گرمکن خودرو در فصل زمستان و همچنین شب های خنک تابستان علاوه بر ایجاد گرما در نزدیکی بدن شما سبب گرم شدن بدن شما می شود و در نهایت شما احساس راحتی بیشتری در رانندگی های طولانی مدت خواهید نمود و باعث رفع خستگی شما می شود. مرطوب بودن چرم باعث انعطاف پذیر شدن و جلوگیری از پوسته پوسته شدن آن طی مدت زمان طولانی میشود و از آن در برابر تابش نور خورشید محافظت میکند. نور خورشید نیز در طولانی مدت میتواند آسیبهای جبران ناپذیری به صندلیهای چرمی خودرو بزند. برای رفع چالش سوم، فروشگستر علاوه بر ساخت و پشتیبانی ربات و اپلیکیشن مارال کاور، سیستم مدیریت یکپارچه را به این شرکت پیشنهاد داد.


منقوش کردن روکش صندلی اتومبیل به استفاده از چاپ و بافت صورت می گیرد، که به دلیل تماس پارچه های چاپی به طور مداوم از دوام پایینی بر خوردار است به همین جهت پارچه هایی با نقوش بافتی مانند مخمل، تریکو، بافت های ژاکاردی و… ولی هم اکنون این آپشن به طور گسترده و با قیمت مناسب برای استفاده بر روی تمامی خودروها عرضه می شود که شما نیز می توانید از آن ها استفاده کنید. ضخامت ابر و آستری که در روکش صندلی دنا بکار رفته ۵ میل بوده و باعت شده هنگامیکه این روکش صندلی روی صندلی خودرو شما نصب می گردد علاوه بر زیبایی و تناسب رنگ با تودوزی از روکش صندلی اولیه شما در برابر آلودگی هوا محافظت کرده و همچنین اگر به دلیل بی احتیاطی سرنشینان ، لکه ای روی پارچه روکش صندلی ایجاد شود به راحتی با یک ابر اسفنجی و کمی مواد شوینده تمیز خواهد شد. به جنس نخی هم که روکش با آن دوخته می شود توجه کنید. روکش صندلی دنا با تریم مشکی ظاهری زیبا و اسپرت به فضای داخلی این خودرو بخشیده است. توجه داشته باشید این پدهای گرمکن زیر روکش صندلی یا تودوزی صندلی نصب می شوند این آپشن دارای کلید روشن و خاموش می باشد که شما می توانید متناسب با دمای هوا و ماشین آن را تنظیم نمایید.


پس از استفاده و هنگام ترک کردن خودرو، حتما فندکی گرمکن را از برق خودرو قطع کنید. در سالهای نه چندان دور قابلیت گرمکن صندلی خودرو فقط برای تعدادی از خودروهای لوکس و گران قیمت وجود داشت. جنس ترکیبی پارچه و چرم برای روکش صندلی خودرو به صورت هوشمندانه ای طراحی شده است زیرا بخش نشیمن و بخش های مورد تماس با بدن انسان از جنس پارچه و بقیه روکش از جنس چرم است که باعث می شود این نوع روکش خصوصیات خوب روکش چرم و پارچه ای را داشته باشد. ویژگی محصول: پلاستیک سفید غیر شفاف همراه با لوگوی خودروسازهای معروف، استفاده راحت، خط برش دارد. بهتر است برای جلوگیری از وارد شدن این آسیب از آفتابگیر شیشه جلو استفاده کنید و در صورت امکان خودرو را در سایه پارک کنید. حتما شما نیز تجربه نشستن بر روی صندلی سرد خودرو در یک روز سرد (به ویژه اول صبح) قبل از گرم شدن خودرو را داشته اید.پنج شنبه نوزدهم 12 1400
(0) نظر
برچسب ها :
X