وبسايت خبردار
قیمت مه پاش – مه پاش فیتکو انگلیس

به عنوان مثال پمپ کارواش برتولینی 200 بار با دبی 15 لیتر در دقیقه، محصولی است که در کارواشهای صنعتی بسیار کاربرد دارد و به عنوان یک محصول شناخته شده سالهاست که در این حوزه مورد استفاده قرار میگیرد. قدرت پاک کنندگی پمپ فشار قوی کارواش بسیار بیشتر از شلنگهای باغبانی است و به همین جهت بیشتر در کارواشها مورد استفاده قرار میگیرد اما نوع خانگی و صنعتی آن هم موجود است که تفاوت ساختارشان در تکفاز یا سه فاز بودن آنهاست که پمپهای صنعتی سه فاز طبیعتا از قدرت موتور بیشتری برخوردارند. درسیستم مه پاش فشار لازم برای اینکه قطرات آب را به ذرات خیلی ریز و پودری تبدیل کند باید ازپ مپ های فشار قوی استفاده شود. سایزهای موجود در نازل ها از 10 الی 100 میکرون بوده که البته هر اندازه سایز نازل های مه پاش کوچکتر باشد، گرفتگی در آنها نیز بیشتر خواهد بود که برای جلوگیری از این موضوع باید فیلتراسیون را انجام داد.


نازل های مه پاش در اندازه مختلف از ۲۰، ۳۰ ، ۴۰ و ۵۰ میکرون موجود می باشند این نازل ها با هدف تبدیل آب پر فشار به ذرات ریز آب به ابعاد میکرونی مورد استفاده قرار میگیرند نازل های مه پاش در انواع استیل ، برنجی یا سرامیکی میباشند در انتهای هر نازل مه پاش یک سوپاپ وجود دارد که مانع از چکه کردن آن می شود . میزان و اندازه قطرات آب به روزنههایی که برای نازل مه پاش در نظر گرفته شده، بستگی خواهد داشت. سوراخهای دهانه خروجی مه پاش برتو بسیار ریز است به همین جهت لازم است علاوه بر نصب فیلترهای چند مرحلهای سرویسهای دورهای هم برای آنها انجام شود. برای خرید سیستم مه پاش نیاز به ابعاد محیط و اطلاعات خاصی هست که باید با مشاوران فنی شرکت جهت راهنمایی تماس بگیرید.. نازل های مه پاش به خاطر پاشش یک نواخت بدون چکیدن کوچکترین قطره در محیط کار می کند. قطره های آب از طریق شلنگی به پروانه های این فن برخورد می کنند. به طور کلی، سیستم مه پاش به کمک نازل ها آب را مانند مه به بیرون هدایت کرده، که در نتیجه به خنک سازی محیط و ایجاد رطویت و پایین آمدن دما منجر می شود.


https://abniro.com/misting-system-overall/


نازل مه پاش استیل مناسب جهت استفاده در مصارف گلخانه ای و مرغداری می باشد. همانطور که می دانید جوانه گندم نیاز به یک رطوبت نسبی کمی دارد و برای این منظور نازل های 30 میکرونی در سیستم مه پاش مناسب شما می باشد. در مه پاش های نازلی نیز ، آب توسط موتور و پمپ به صورت فشرده به لوله ها منتقل می شود. کارت گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه شده از طرف تولید کننده نیز اصالت کالا را تضمین می کند به این مورد هم دقت کنید. در فصل های سرد نیز هوای سرد و خشک می تواند تأثیر نامطلوبی بر روند رشد جوجه ها داشته باشد. مه پاش مرغداری یک سیستم خنک سازی ارزان و بسیار کارامد می باشد که در گله های گوشتی باعث افزایش وزن و در گله های تخم گذار نیز باعث افزایش کیفیت تخم ها می شود. تحت هیچ شرایطی از انتخاب و بکارگیری مه پاش مرغداری پشیمان نخواهید بود. هیچ یک از این روش ها استاندارد نبوده و بر بازدهی تولید تأثیر آنچنانی نداشت.


این دستگاه های واتر جت صنعتی قدرتمند برای کاربرد در شرایط سخت و سنگین صنعتی ایده آل هستند اما با توجه به استفاده از موتورهای احتراقی در آنها، استفاده از این نوع دستگاه کارواش صنعتی یا واتر جت صنعتی در فضاهای بسته یا فاقد سیستم تهویه مناسب توصیه نمی شود و چون سطح صدای بالاتری در مقایسه با مدل های الکتریکی دارند بهتر است در محیط های مسکونی و تجاری از آن ها استفاده نشود. یعنی خود تایمر یک سیستم هوشمند دارد که با توجه به میزان تشعشع خورشید، دمای محیط و همچنین رطوبت هوا و خاک تشخیص میدهد که چه موقع زمان مناسب برای آبیاری است. نازل مه پاش برتو چه ویژگیهایی دارد؟ رطوبت ساز و مه پاش مرغداری مدل M24000 از بهترین مه پاش های ساخت ایران است. سعی کنید برای استفاده از نازل ها، نوع مناسب کار خود را انتخاب نمایید. به عنوان مثال، جنس مناسب نازل ها برای گلخانه و مرغداری استیل می باشد و از نازل های 20 الی 30 میکرونی می توان استفاده کرد. ما در سازوکشت، با ارائه نازل های درجه یک استیل تایوانی و همچنین انجام راهنمایی های لازم در جهت انتخاب نازل مناسب برای مشتریان، قدم مهمی در تامین این قطعه ی مهم برداشته ایم.

سه شنبه هفدهم 3 1401
(0) نظر
برچسب ها :
X