وبسايت خبردار
قیمت جی پی اس ماشین چقدر است؟

از کاربرد دیگر ردیاب می توان به استفاده از آن بعد از سرقت اشاره کرد.از طریق ردیاب اپلیکیشن ردیاب شما میتوانید مسیر های رفته شده توسط سارق را مشاهده کنید. ردیاب ها دارای دو نوع ردیاب سیمی و ردیاب آهنربایی هستند.ردیاب های سیمی یکی از ردیاب های پر قدرت و همیشه مطمئن هستند که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.این ردیاب احتیاج به سیم کشی دارند و ترجیحا باید توسط نصاب ماهر نصب شود. پس از نصب نرم افزار مخصوص ردیاب، باید یک اکانت کاربری برای خود ایجاد نمایید. برای تهیه جی پی اس خودرو و همینطور نرم افزار آن می توانید به شرکت وایزر مراجعه کنید. معمولاً شرکت هایی که بابت سامانه و اپلیکیشن ردیابی هزینه ای از مشتری دریافت نمی کنند، هزینه ای هم برای ذخیره و نگهداری اطلاعات مشتریان متقبل نمی شوند. یکی دیگر از چالشهای موجود برای فروشندگان ردیاب خودرو در سراسر کشور عدم داشتن اپلیکیشن ردیاب خودرو مناسب یا سامانه وب است که در کنار سخت افزار، محصول آنها تکمیل شود.


کافی هست یک سیم کارت همپا نخستین و یا سیم کارت ایرانسل باطن ردیاب قرار بدهید ، قابل انعطاف افزار تلفن همراه آن را نصب نموده و کلیدی اکانت شخصی خود وارد برنامه Tracksolid شوید . پس از نصب نرم افزار که برروی گوشی های اندروید و آیفون نصب میشود، می توانید تمامی وسایل نقلیه خود را به صورت متمرکز مدیریت نمایید. ردیاب خودرو GL06 دارای نرم افزار اختصاصی قابل نصب بر روی گوشی های اندروید و آیفون است. اولین و شاید پرکاربردترین روش ردیابی، از طریق نرم افزار است. همچنین این شرکت با پشتیبانی حرفهای و سخت افزار های بسیار با کیفیت در خدمت مشتریان گرامی میباشد. چون ردیاب با میکروفون داخلی وقتی داخل خودرو مخفیمیوشد ، از میزان کیفیت شنود آن کاسته میشود و حتی قطع میشود . به هیچ عنوان از لحاظ کیفیت ردیابی نمره قابل قبولی نمیگیره و اصلا باهاش نمیشه موقعیت وسیله و با دقت مناسبی پیدا کرد و همش جاهای اشتباهی که اصلا ماشین اونجا نیست و نشون میده. دستگاه ردیاب هم شبیه همین می باشد با این تفاوت که دیگر یک گوشی موبایل نیست و هزینه اش هم کمتر است.


اولین صحنه ای که بعد از خرید با آن مواجه میشوید این است که خودروی شما سر جایش نیست و با جرثقیل به پارکینگ حمل شده است. بعد از نصب میکروفن و بلندگوی ردیاب، با ارسال پیامک به شماره ذخیره شده در ردیاب، دستگاه به صورت اتوماتیک با شما تماس میگیرد. در جاهای مختلف ماشین معمولاً نصب این ردیاب صورت میگیرد و تغذیه آن به کمک برق ماشین است. تفاوت پیدا کردن محل برق اصلی برای نصب ردیاب با مرحله قبلی این است که در این مرحله باید به دنبال فیوز اصلی باشید. جهت نصب و راه اندازی ردیاب در ابتدا بعد از تعیین مدل درخواستی باید یک سیم کارت دارای شارژ کافی و اینترنت نزد خود داشته باشید که نصاب در زمان نصب ردیاب آن را داخل دستگاه قرار میدهد و همچنین به یک گوشی هوشمند نیاز دارید که برنامه ردیابی را روی آن نصب کرده و در هر زمان بتوانید از سامانه ردیابی استفاده نمایید. همچنین محل نصب این ردیاب به مدل و نوع ماشین بستگی دارد. از معایب این نوع جی پی اس ماشین میتوان به بحث ارتباط با اینترنت برای افرادی که خواهان ارتباط آنلاین با دستگاهشان هستند اشاره کرد.داشتن باتری و یا نداشتن آن و همین طور میزان شارژدهی ردیاب به نوع و مدل آن بستگی دارد. اگر از ترس سرقت، خودروی دلخواهتان را نمی خرید و یا اگر به دلیل نداشتن پارکینگ این نگرانی همیشه همراهتان است که اتومبیلتان ممکن است ربوده شود دستگاه جی پی اس (GPS) باعث شده همه این نگرانی ها از بین برود و با نصب این سیستم ضد سرقت خودرو موقعیت ماشین شما در همه مکان ها نشان داده شود که در صورت بروز مشکل شما را آگاه کند. گرمشدن بیش از حد آهنربا، ممکن است موجب جرقه و آتشسوزی شود. با این قابلیت شما می توانید برای ماشین خود سرعت مجاز تعریف کنید تا هنگام بالا رفتن سرعت از آن حد مجاز به شما هشدار داده شود و شمارا آگاه سازد. مسیر حرکت خودرو در بازههای زمانی مختلف را با ذکر دقیق زمان و تاریخ ثبت کرده و برای راننده ارسال میکند.

دوشنبه بیست و پنجم 7 1401
(0) نظر
برچسب ها :
X